Küçükçekmece Halı Yıkama

rekor hali yikama

Küçükçekmece Halı Yıkama 5000m² fabrikası, günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksidir. Halı yıkama işlemleri tamamen profesyonel makina parkurlarında büyük bir titizlikle icra edilmektedir.

Küçükçekmece Halı Yıkama da halılarınız, başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel yıkanır.”

15 yılı aşkın süredir halı yıkama hizmeti veren fabrikamız, sektöre getirdiği yeniliklerle ön plana çıkıyor. Her yıl geliştirdiği makina parkuru, eğitimli ve kibar elemanları, geniş servis ağı ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti politikası ile Küçükçekmece halkının hizmetindedir. Küçükçekmece halı yıkama firması arayan ve firmamıza ulaşan müşterilerimizin tümü firmamızı diğer tanıdıklarına tavsiye ediyorlar. 2017 yılı içerisinde tavsiye üzerine gelen müşterilerimizde ciddi artışlar gözlemlenmiş ve bu bizi daha da işini aşkla yapan bir firma haline getirmiştir.

Bu anlayışla küçükçekmece halı yıkama dendiğinde akla ilk gelen firma olmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Sizde daha önce bizimle çalışmadıysanız tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için geç kalmayın. Arayın gelelim! Halılarınızı adresinizden ücretsiz servisimiz ile alalım ve ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde adresinize teslim edelim.

Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasında yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile 15 yılı aşkın süredir hizmetinizdeyiz. Küçükçekmece halı yıkama olarak en büyük emelimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli bir küçükçekmece halı yıkama hizmeti verebilmenin onurudur.

“Halılarınızı Profesyonellere Teslim Edin!”

Küçükçekmece Halı Yıkama

Ücretsiz Servis: 0212 487 00 11

 

0212 487 00 11