ikitelli Halı Yıkama

ikitelli hali yikama 1

ikitelli halı yıkama serviside halılarınız güvende!

İkitelli halı yıkama servisinde hiçbir bulaşı riski yaşamadan temizlik hizmeti alabilirsiniz. İşletmemizde iki yıldır kişiye özel yıkama sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde eşyalarınız, başkalarının eşyaları ile temas etmez, el değmeden sadece size özel yıkanır. Her yıkama işleminden sonra sistem kendisini dezenfekte eder.

ikitelli hali yikama bölgelerimizin başında geliyor. İşletmemiz bölgeye özel olarak servis araçlarını merkezi konumlarda konuşlandırmakta ve gelen çağrılara anında yanıt verilmektedir.

 

İkitelli’de 15 yılı aşkın süredir üstün kalitede halı temizleme hizmetleri veren servisimiz %100 müşteri memnuniyetini amaçlamakta buna göre sürekli çalışmalar yapmaktadır. Servisimiz her halı türünü, üretici talimatnamesine uygun olarak yıkama yapmaktadır. Bütün halı çeşitleri yapıları gereği özel bir yıkama metoduna sahiptir. Buna göre halılarınıza azami özen gösterilmektedir.

Tüm Dünya’da bin yıllık kültür ve tarihe sahip olan, evlerimizin vazgeçilmez eşyaları halılarınızı profesyonellere teslim ettiğinizden emin olun. Merdivenaltı veya oto yıkama gibi yerlerde halılarınızı kesinlikle yıkatmayın! Ekonomik fiyatları, üstün kalitede temizleme sistemleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servisimizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

“ikitelli’deki anneler bizi tercih ediyor.”

ikitelli halı yıkama hizmetleri olarak, piyasa koşullarında en ekonomik ve en kaliteli temizlik hizmetini ayağınıza getirdik. Siz de profesyonel bir ikitelli halı yıkama firması arıyorsanız şimdi bizi arayabilirsiniz. Çağrınıza müteakip ikitelli halı yıkama servisi elemanları adresinize yönlendirilir ve en kısa sürede halılarınız adresinizden alınarak temizlenmek üzere merkezimize getirilir.

Teslimat süresi ortalama 3 iş günüdür. Bunun dışında ikitelli halı yıkama servisinde dilerseniz istediğiniz bir zaman diliminde de halılarınızı teslim edebiliriz. Ayrıca ikitelli halı yıkama servisinde kapıda nakit veya kredi kartı ile de ödeme yapabilir siniz.

İkitelli Halı Yıkama Fiyatları

Rekor Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız artan maliyetler ve piyasa koşullarına göre en ekonomik şekilde özenle hazırlanmıştır. Fiyatlarımıza bu sene zam yapmadık, geçen yılın fiyatları hala geçerlidir.

Halı türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterir, en iyi fiyatlandırmayı yapabilmemiz için bize WhatsApp üzerinden halınızın görselini atabilirsiniz. Danışmanlarımız size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

İkitelli Koltuk Yıkama

İkitelli Koltuk Yıkama
İkitelli Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimiz randevu usülü ile gerçekleştirilmektedir. Belirlenen gün ve saatte, eğitimli teknisyenlerimiz lokasyonunuza ulaşarak işlemlere başlayacaklardır. Teknisyenlerimiz işinde uzman ve nazik kişilerden oluşmaktadır.

Yapılan işlemleri birebir görerek deneyimleme şansına sahipsiniz, elemanlarımız siz tamam diyene kadar temizliği bırakmayacaklar.

Kuruma süresi 3 ila 7 saat arasında değişmektedir. Odanızı havalandırarak bu süreci dahada kısaltabilirsiniz.  Koltuklarınız tamamen kurumadan kullanmamaya özen gösteriniz.

İkitelli Stor Perde Yıkama

İkitelli Stor Perde Yıkama
İkitelli Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz uzman ekiplerimiz tarafından dikkatlice yerinden sökülür ve temizlikten sonra yine aynı dikkat ile yerine monte edilir. Hijyen garantili yıkama Rekor Halı Yıkama’da

İkitelli Halı Tamiri

İkitelli Halı Tamiri
İkitelli Halı Tamiri

Türkiye’nin en iyi ustalarınca gerçekleştirilen tadilat işleri sayesinde halılarınız orjinal haline tekrar kavuşur. Saçak tamiri ve overlok hizmetlerinide işletmemizden talep edebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, antika halınızı, ata yadigarı el dokuma kilimlerinizi ve değeri yüksek olan halılarınızı güvenle servisimizde tadil ettirebilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: [last-modified]

 

0212 487 00 11