Koltuk Yıkama

koltuk yikama basaksehir

Koltuk Yıkama Servisi

İsntabul’da profesyonel koltuk yıkama hizmetimi arıyorsunuz? Doğrudan adresinizde gerçekleştirilen harika bir hizmet ister misiniz? Virüs ve bakterileri öldürmek için antiviral kumaş sanitasyonuyla artık mevcut!

Rekor halı yıkamanın etkili koltuk yıkama temizliğini seçin ve gerçekten usta ve deneyimli temizleyicilerden hizmet almak için rezervasyon yaptırın! Merkezimiz Başakşehir’de, fabrikamız Küçükçekmece’dedir. İstanbul avrupa yakasında lokasyonunuz neresi olursa olsun işletmemizden profesyonel, derinlemesine koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Rekor Koltuk Yıkama Servisi
Rekor Koltuk Yıkama Servisi

İstanbul’da koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz bölgelerde olağanüstü müşteri memnuniyeti ve mükemmel hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Rekor koltuk yıkama, ipek, Haiti pamuk, kadife, fırçalanmış kadife, deri, renksiz kumaşlar, temizlik kodu S veya Y vb. gibi çok çeşitli döşemelik kumaşlar için profesyonel temizlik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Koltukları, sandalyeleri, perdeleri ve döşemeli tüm mobilyaları en son yöntemler ve teknolojiyi kullanarak temizliyoruz.

Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetine neler dahildir?

 • Kumaşın ön işlemden geçirilmesi
 • Leke tedavisi
 • Buharlı temizleme (opsiyonel)
 • Köpük veya çözücü ile kuru temizleme (opsiyonel)
 • Lekelerin ve kirin çıkarılması

Sonuçlar: taze ve lekesiz, temiz koltuklar; sizin için daha az zorluk ve daha fazla boş zaman.

Rekor koltuk yıkama ne tür döşeme temizliği sağlar?

 1. Buharlı Temizleme – uygulanabilir olduğunda;
 2. Kuru Köpük Temizleme – hassas kumaşlar için;
 3. Deri Koltuk Temizleme – kuru çözücülerle.

Ayrıca, özel leke çıkarıcılar ve çatlak dolgu maddeleri ile deri döşemeyi biraz “onarabiliriz”. Bununla birlikte, ilk önce bize mobilyalarınızın resimlerini göndermelisiniz, böylece ne tür çözümlerin en iyi şekilde çalışacağını ve en uygun fiyatlamayı sunabileceğimizi belirleyebiliriz.

İstanbul Koltuk Yıkama
İstanbul Koltuk Yıkama

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Deri koltuk temizliği neleri içerir?

Cevap: Deri koltuk yıkama aşağıdaki uygulamaları içerir:

Hizmet durumunu ve döşeme teknisyenimizin onu ne kadar temizleyebileceğini belirlemek için öğenin kapsamlı bir incelemesiyle başlar.

Daha sonra, kirin tam olarak ne kadar iyi çıktığını görmek için deride görünmeyen küçük bir yama (örneğin oturma yastığının altında) test edecektir.

Testten sonra teknisyen, kumaşın her yerine bir köpük deri temizleyici uygulayacaktır. Birkaç dakika içinde tüm kiri etkili bir şekilde emer.

Daha sonra temizleme solüsyonunu yedirmek için yumuşak bir fırça kullanacaktır. Sonunda parçayı pamuklu bir bezle silecek.

Döşeme mükemmel bir şekilde temizlendiğinde, teknisyen bir deri gençleştirici uygulayacaktır. Gençleştirici çözeltinin kuruması 1 ila 2 saat sürebilir.

İşletmemiz, deri koltuk temizleme konusunda ne yapacağını bilen, etkili çözümleri ile hizmet veriyor. Profesyonel koltuk temizliği için bugün rezervasyon yaptırın – harika hizmetin tadını çıkarın.

Soru: Sıcak su ile temizleme nasıl yapılır?

Cevap: sıcak su ile koltuk yıkama aşağıdaki adımları içerir.

Teknisyen, lokasyonunuza yakın bir yerde park eder ve lokasyona gerekli ekipman ve deterjanlarla gelir.

Servis için bazı hazırlıklarla ilgilenir ve karışıklığın olmaması için temizleme makinesinin altına bir ped yerleştirir. Ayrıca, kumaş türünü belirlemek için döşemeyi dikkatlice inceleyecektir.

Biriken tozları ve diğer gevşek parçacıkları gidermek için parçayı kaldırır. Sonra görünür lekeleri profesyonel deterjanlarla ön işlemden geçirir.

Döşemenin sentetik veya yün olması durumunda, sıcak su ekstraksiyon temizliği ile başlayacaktır.

Temizlik yapıldığında, mobilyalar neredeyse kuru bırakılacaktır. Tamamen kuruması hava ve oda şartlarına göre 3 ila 7 saat arasında değişmektedir.

Hizmetin bir parçası olarak, Rekor koltuk yıkama teknisyeni, kurutma işlemini hızlandırmak için servis süresince odanın havalanmasını sağlayacaktır.

Soru: Kuru döşeme temizliği neleri içerir?

Cevap: Kuru döşeme temizliği aşağıdaki uygulamaları içerir.

Teknisyen, döşemenizin türünü belirlemek için koltuğunuzu inceler.

Koltukları gerçek kuru temizlemeye hazırlamak için mevcut tüm lekeleri ön işlemden geçirecektir.

Ön işlemden sonra, döşeme teknisyeni, döşemenizin her yerine kuru bir çözücü uygulayacak ve dönen fırçaları olan bir makine ile ovalayacaktır.

Soru: Kuru köpük ile koltuk temizliği neleri içerir?

Cevap: Kuru köpükle koltuk yıkama aşağıdaki uygulamaları içerir.

Döşeme dikkatlice fırçalanır ve elektrikli süpürge ile temizlenir. Biriken kirleri gevşetmek için bir ön yumuşatma spreyi uygulanır.

Ürün özel bir temizleme köpüğü ile kapmanmıştır ve çökmeye bırakılmıştır.

Köpük kaplama yaklaşık on dakika içinde sertleşir. Kristalize olan madde daha sonra güçlü bir elektrikli süpürge ile emilir.

Kurutulmuş köpük çıkarıldıktan sonra koltuklarınızı yaklaşık 1 saat sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Soru: Temizlik hizmeti sırasında kimyasallar kullanılıyor mu?

Cevap: Evet, ancak ev ortamında kullanımı tamamen güvenlidir. Ancak bazı kimyasallara karşı hassas olmanız durumunda lütfen önceden bize bildirin, böylece döşemeli eşyalarınızı temizlerken alternatif ürünler kullanabiliriz.

Soru: Hizmet ödemesini nasıl yapabilirim?

Cevap: Nakit, Kredi, Banka kartları veya Havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Deri Koltuk Yıkama
Deri Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Devamlı olarak kullanılan koltuklarda özellikle gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri koltuklarınızın daha temiz ve hijyenik şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.
Profesyonel hizmet almak isteyenler koltuk yıkama hizmetleri konusunda firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini iletebilirler. Yerinde yapılacak olan yıkama işlemleri için ileri teknolojiye sahip makineler kullanılmaktadır. Bu sayede koltuklarda etkili şekilde temizleme işlemi yapılmaktadır. Koltukların yapısına uygun şekilde belirlenecek olan malzemeler ile yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.
Ev ya da işyerlerinde özellikle misafirlerinize ayarlarken kullanmış olduğunuz koltuklar zamanla kirlenebilir. Kirlenen koltuklarda etkili şekilde temizleme işlemi yapılabilmesi için en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan koltuklarda özellikle sorun yaşanmaması için alanında uzman olan ekip gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Uzun yıllardır kesintisiz şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan firma koltuk yıkama hizmeti ile ev ya da işyerlerinde kullandığınız koltukların özellikle sorunsuz şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Talep edilmesi halinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekip gerekli kontrolleri tamamladıktan sonra koltukların türüne uygun malzemeler ile yıkama işlemine başlamaktadır.
Leke çıkarıcı ürünler ile yapılacak olan müdahaleler sayesinde koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz olmaktadır. Aşamalı şekilde gerçekleştirilen yıkama işlemleri otomatik makineler ile koltukları kaldırmaya gerek kalmadan yerinde yapılmaktadır. Koltuklarınızı daha uzun süre temiz ve hijyenik şekilde kullanabilmeniz için son sistem teknolojiye sahip olan otomatik makineler ile koltukların bulunduğu alanda temizlenmesi sağlanmaktadır.

İstanbul Deri Koltuk Yıkama
İstanbul Deri Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Fiyatları

Farklı özelliklere sahip olan koltuklar için belirlenecek olan koltuk yıkama fiyatları değişmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde belirlenecek olan fiyatlar hakkında bilgi alabilirler. Yeterli kapasiteyle gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde firma yapacağınız talepleri karşılayarak kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktadır.
Uygun malzemeler ile etkili şekilde gerçekleştirilecek olan temizleme işlemlerinin ardından koltuklar kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Yapılacak olan yıkama işlemleri için belirlenen fiyat seçenekleri konusunda bilgi almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek ayrıntılı bilgi alabilirler. Garantili şekilde hizmet vermekte olan firma uzman ekibi ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: [last-modified]

0212 487 00 11