Bahçeşehir halı yıkama

rekor hali yikama

Bahçeşehir halı yıkama servisi 5000m² kapalı alanı, günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikasıdır. 15 yıllık tecrübemiz, %100 müşteri memnuniyeti politikamız ve kişiye özel halı yıkama sistemlerimizle hizmetinizdeyiz.

“Firmamızda halılarınızı tanıyan ve önem veren bir ekip 7/24 sizler için çalışmaktadır.”

Firmamız yıkanması büyük dikkat isteyen halılarınızı, halı yıkamaya  senelerini vermiş uzman bir kadro, konveyor sistemli full otomatik makinelerle, bahçeşehir halı yıkama bölgesinde ücretsiz servis kolaylığı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Unutmayın ki, halı yıkama sektörü kolay gibi gözüken bir sektör olmasına rağmen özünde itinalı ve  kadrolu bir çalışma gerektirir. Evde gündelik yaptığınız temizlik uygulamaları halılarınızda sadece yüzeysel bir temizlik imkanı sağlar. Halı kav diplerine yerleşen toz ve mikrobakteriler kısa zamanda üreyerek halılarınızda çok hızlı yayılır ve deformasyonlara neden olur. Bahçeşehir Halı Yıkama da yapılan uygulamalar %100 sağlıklı doğal deterjanlar ve Avrupa’dan ithal özel makina parkurunda kişiye özel olarak, başkalarının halıları ile karışmadan derinlemesine, profesyonel bir temizlik deneyimi sunar.

Biz Bahçeşehir Halı Yıkama Servisi olarak, firmamızda antibakteriyel şampuanlarla (tse onaylı) önce sağlığınıza sonra parasal değer taşıyan halılarınıza özenle yıkama yapıyoruz.

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama Bölgesinden aldığımız geri dönüşlerin hemen hemen hepsi olumlu görüş bildiren müşterilerimizden oluşmaktadır. Müşterilerimiz bahçeşehir halı yıkama servisimizden aldıkları hizmetlerden yüksek oranda memnuniyetlerini birldirmekte ve firmamızı çevrelerine de tavsiye etmektedirler. Bu geri dönüşler bizi; işimize karşı daha titiz ve daha azimli hizmet anlayışında iti güç olarak yansımaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli ve inovasyon çalışmalarımız için bir yol haritası niteliğindedir.

Bahçeşehir’li hanımların %85’i Bahçeşehir Halı Yıkama Servisini tercih ediyor.

Bahçeşehir halı yıkama servisi Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyor. ERA111 halılarınıza derinlemesine nüfuz ederek kirden, küften ve bakterilerden eser bırakmaz, %100 hijyenik bir halı yıkama deneyimi sunar. Halılarınız ERA111 ile uzun süre mis gibi kokar ve tertemiz kalır.

Sizde profesyonel bir Bahçeşehir Halı Yıkama Firması arıyorsanız şimdi arayın!

“Halılarınızı Profesyonellere Teslim Edin!”

 

Bahçeşehir Halı Yıkama

Ücretsiz Servis: 0212 487 00 11

Temiz derken, gerçekten temiz demek istedik!

Bahçeşehir Halı Yıkama Servisi 0212 487 00 11
Bahçeşehir Halı Yıkama

 

0212 487 00 11