Bambu Halı Yıkama

bambu halı yıkama

Bambu Halı Yıkama

Bambu halılar yani bilinen adıyla Yeşil Halı kadim kültürlerin bünyesinden uzak doğudan Dünya ya yayılmıştır. Bambu halılar adından da anlaşılacağı üzere Dünyanın en hızlı büyüyen bitkisi Bambu ağacından elde edilen ipliklerle üretilmektedir. En büyük özelliği doğal olmasıdır. Bambu halılar yalıtkan özelliğe sahiptir bu sayede kışları sıcak, yazları serin tutar. Toz tutmaz, ses geçirmez ve tamamen organiktir.

Bambu halı yıkama işlemi büyük bir özen gösterilerek, profesyonel halı yıkamacılar tarafından yapılmalıdır. İpek halılarda olduğu gibi kendine özel bir yıkama tekniği kullanılarak hassas yapısına zarar vermeden yıkanmalıdır.

Bambu halı yıkama hizmetlerinizi rekor halı yıkamada gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Bambu halı yıkama

Son yıllarda ülkemizde sıkça tercih edilen bambu halılar gün geçtikçe piyasada önemli bir yere sahip olmaya başladı. Halı yıkama sektörüde bu bağlamda yeni halı yıkama teknikleri geliştiriyor. Bambu halı yıkama işlemlerinde yeniliklerin adresi olan rekor halı yıkama yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle bambu halı yıkama hizmetlerini itina ile gerçekleştiriyor.

bambu hali yikama
Bambu Halı Yıkama Servisi

Bambu halılar ekolojik yapısı gereği çok sağlıklı ve bakteri üretmezler. Serildiği ortama çabuk adapte olur ve serilen mekanın havasını bir anda değiştirirler. Havayı temizleme özelliği ile hijyenik bir ortam sağlarlar. Kışları sıcak, yazları serin bir ortam sunarak bu alanda eşşiz bir halı özelliğine sahiptir. Ancak periyodik bakımları profesyonel ustalarca yapılmazsa ömürleri çok kısa olabilir.

Bambu halılar hassas bir yapıya sahiptir, bu yüzden bambu halı yıkama konusunda uzmanlardan yardım almalı ve uzun süreli bir bambu halı deneyimi yaşarsınız. Rekor halı yıkama bambu halı temizleme teknikleri ile halılarınıza özel bir temizleme hizmeti sunmaktadır. Birçok halı yıkamacı bambu halılarınızı standart halılarla aynı teknik ekipmanlarla yıkamaktadır. Bambu halılarınızı yıkamacınıza teslim etmeden önce ne tür işlemlerden geçirildiğini mutlaka öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Rekor halı yıkama servisinde her türlü halılarınız türüne ve özelliğine göre teknik ekip ve ekipmanlarımızla büyük bir titizlikle yıkanmaktadır. Sizinde bambu halılarınız varsa ve kaliteli bir halı yıkama deneyimi yaşamak için bizi arayın!

 

Tel: 0212 487 00 11

Arama yapmak için numaraya tıklayın.

0212 487 00 11