Kayaşehir Halı Yıkama

kayasehir hali yikama

Kayaşehir Halı Yıkama Servisi

Kayaşehir halı yıkama servisimiz, yaklaşık 20 yıldır Başakşehir çevresinde 100 bin üzerinde müşteri portföyü ile hizmetinizde!

Servisimiz, 5 bin m² kapalı alanı ve günde 2 bin m² halı yıkama kapasitesi ile İstanbul’un en büyük halı yıkama kompleksidir. Bant sistemi ile çalışan otomasyonumuzda halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel olarak yıkanır. Kayaşehir bölgesinde merkezi konumlarda hazır bulunan saha ekiplerimiz günün her saati çağrılarınızı beklemektedir. Halılarınız Kayaşehir Halı Yıkama servisinde, çağrınızdan teslimata kadarki geçen zamanda tamamen profesyonel bir süreçten geçerek adresinize teslim edilmektedir.

Kayaşehir Halı Yıkama Güvenli Ödeme Sistemi

Kayaşehir halı yıkama servisinde dilerseniz kapıda ödeme yapabilirsiniz. Üstelik banka kartı veya kredi kartı farketmez! Mobil ödeme sistemlerimiz Dünya genelinde çözüm ortaklarımızdan oluşmakta ve devlet kontrolünde gerçekleşmektedir. Tüm bilgileriniz hiçbir şekilde depolanmaz! üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz!

“Kayaşehirli hanımların %97’si servisimizi tercih ediyor.”

Profesyonel bir halı yıkama deneyimini servisimizden hizmet alarak deneyimleyen Kayaşehir’li hanımlardan aldığımız geri dönüşlere gözatmak ve sizinde deneyimlerinizi yorum yaparak diğer müşterilerimizle paylaşmak için lütfen google haritalarda aldığınız hizmeti yorumlayın ve puan verin.

Kayaşehir Rekor halı yıkama servisi, hijyen garantili, profesyonel temizlik şimdi çok daha ekonomik fiyatlarla! Tel 0212 487 00 11

Servisimizde Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanılmaktadır. Era111 ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz. Antibakteriyel ve antistatik özellikleri ile ön plana çıkan era111 Sağlık Bakanlığı Onaylı ve Üniversitelerden sertifikalı olarak üretilen %100 yerli sermaye ile ülkemizin gurur kaynağıdır. Bizlerde bu mükemmel ürünü hizmetlerimizde gönül rahatlığı ile kullanmaktayız. Müşterilerimize tavsiyemiz halı yıkamacınızın Era111 kullanıp kullanmadığını öğrenmenizdir.

Kayaşehir Halı Yıkama Servisi

Kayaşehir Halı Yıkama servisi Halı Yıkamacım gibi sektöre öncülük eden kuruluşlara üye ve çeşitli alanlarında da görevlidir. Ülkemizde gerçekleştirilen tüm fuar organizasyonlara aktif olarak katılmakta, sektörün geleceği, hizmet kalitesi ve AR-Ge çalışmaları ile hizmetlerimizi daima ileri taşımayı amaçlamaktayız.

Peki neden Kayaşehir Halı Yıkama Servisini tercih etmelisiniz?

 1. Profesyonel Anlayış
 2. Mesleki Yeterlilik (Deneyim)
 3. Hizmetinin Arkasında
 4. Kurumsal Hizmet Ağı
 5. Teknolojik Alt Yapı
 6. Müşteri Memnuniyet Garantisi
 7. Ekonomik Fiyat Politikası

Kayaşehir Halı Yıkama servisi aynı zamanda koltuk, yastık, yorgan, battaniye, stor perde, zebra perde vb. eşyalarınızıda profesyonel bir şekilde temizletebileceğiniz tüm temizlik çözüm ortağınızdır. Koltuk Yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayın.

Şimdi Profesyonel bir Halı Yıkama deneyimi için bizi arayın!

Kayaşehir Rekor Halı Yıkama

Kaliteli ve güvenilir tercih yapmak isteyenler için halı yıkama hizmeti vermekte olan firma profesyonel ekibi ile çalışma yapmaktadır.
Farklı türlerdeki halılar için gerçekleştirilecek olan Kayaşehir halı yıkama çalışmaları dahilinde talebiniz karşılanarak herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli hizmet almanı sağlamaktadır. Talep edilmesi durumunda belirtilen adrese ulaşacak olan ekip tarafından halılar teslim alınmaktadır. Adresinizden alınan halılar fabrika içerisine getirilerek yapılacak kontroller dahilinde türlerine göre ayrılmaktadır.
Gerekli kontrollerin tamamlanmasının ardından yapılacak olan işlemler aşamalı şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kullanmakta olduğunuz halıların daha uzun süre hijyenik şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Zamanla biriken toz ve kalıntılar halılarda bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Tamamen profesyonel olarak yapılacak olan çalışmalar dahilinde güvenilir hizmet almanız sağlanmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama

Vakumlu süpürgeyle yapılacak olan süpürme işlemi halıların içerisinde bulunan toz ve kalıntıların alınmasını sağlamaktadır. Daha sonrasında halılarda ıslatma çalışmaları yapılmaktadır. Antibakteriyel şampuanlar ile gerçekleştirilecek olan Kayaşehir halı yıkama çalışmaları için alanında uzman ekip ile çalışma yapılmaktadır. Bu sayede allar da herhangi bir problem ile karşılaşmadan etkili şekilde temizleme işlemi yapılmaktadır.
Otomatik makineler içerisinde yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında kullanılan kaliteli malzemeler halılarda renk atma ya da dokusunda herhangi bir problem oluşmamasını sağlamaktadır. Özellikle ofis ya da farklı alanlarda köşeden köşeye hala kullanımı konusunda yerinde yapılacak olan yıkama işlemleri daha kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktadır. Taşınabilir otomatik makinelerin kullanımı herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde belirlenen alandaki halıların temizliğinin yapılmasını sağlamaktadır.

Kayaşehir Halı Yıkama Fiyatları

Otomatik makineler ile fabrika içerisinde yapılacak olan yıkama işlemleri için belirlenen fiyat seçenekleri halıların türlerine göre değişmektedir. Metrekare üzerinden yapılacak olan hesaplamalar dahilinde Kayaşehir halı yıkama hizmetleri için en uygun fiyat seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır.
Fiyatlar konusunda bilgi almak ya da hizmet talebinde bulunmak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Talep edilmesi halinde gün içerisinde alınan halılarınız kısa süre içerisinde yapılacak olan yıkama işlemlerinin tamamlanması ile yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: [last-modified]

0212 487 00 11