Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama fabrikası halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmış çözümler sunmaktadır. Halılarınızın diplerinde üreyen toz akarları ve zararlı bileşenleri %99,9 oranında kalıcı olarak temizliyoruz, temizlik sonrasında özel olarak uyguladığımız doğal çözümler sayesinde uzun süre hijyenik yapısını korumasını sağlıyoruz.

Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları

Rekor halı yıkama 20 yılı aşkın bir zaman zarfında Bahçelievler ve yakın çevresine halı, koltuk, stor perde yıkama ve halı tamiri hizmetleri vermektedir. Fiyatlarımızın ekonomik olasındaki başlıca en büyük etken yakın bölgelerdeki yakıt tüketiminin minimize edilmesidir. Bilindiği üzere her adrese 2 defa gidilmekte ve bu maliyetlerede yansımaktadır ancak işletmemiz hizmet verdiği tüm bölgelerde günlük olarak servislerini bulundurduğundan yakıt tüketimini minimize ediyor ve bu tasarrufu doğrudan müşterilerine yansıtıyor.

Bahçelievler halı yıkama fiyatları bu anlamda en ekonomik fiyatların uygulandığı bölgelerin başında gelmektedir. Bölgenizde Rekor halı yıkama’nın araçlarını görüyorsanız bu sizin için diğer halı yıkama servislerinden daha ekonomik fiyatlarla halı yıkama hizmeti alabileceğinizi gösterir.

UYARI!

Uzmanlar, ortalama bir ev halısının en az 6 ayda bir kez.

Ortalama bir koltuk, kanepe takımının en az 12 ayda bir kez.

Ortalama bir yatak yıkama işleminin en az 3 ayda bir kez.

Yıkanmasını tavsiye ediyor.

Halı yıkama fiyatlarına etki eden başkaca maliyetlerde bulunuyor. Örneğin, inatçı lekeler, farklı yıkama yöntemine sahip değerli halı türleri ve halı yıkama talimatları bunlara birkaç örnektir. Bu etkenler halınızın yıkama maliyetine doğrudan etki eder ve en sağlıklı fiyatlama bu etkenler belirlendikten sonra ortaya çıkar. Halı yıkamacınız bu etkenleri göz önünde bulundurmadan, peşinen bir fiyat veriyorsa bu size teslimatta ekstra ve gizli ödemelerle karşılaşabileceğinizi gösterebilir. Bu yüzden sürprizlerle karşılaşmamak için halınızdaki inatçı lekeleri ve halı türünüzü önceden bildirerek fiyat almanız en sağlıklı halı yıkama fiyatlarını almanız için önemlidir.

Bugün en iyi Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları için bizi arayın!

Bahçelievler Halı Yıkama Yorumları
Bahçelievler Halı Yıkama Yorumları

En Yakın Halı Yıkama

Rekor halı yıkama Bahçelievler’de 35 binin üzerinde kayıtlı müşteriye hizmet veriyor. Bu sayede servis araçlarımız Bahçelievler’den neredeyse hiç çıkmıyor ve aradığınızda yoğunluğa bağlı olarak aynı gün adresinize intikal ediyor. En yakın halı yıkama servisini arıyorsanız bugün bizi arayın!

En iyi Halı Yıkama Fabrikası

İşletmemiz, 5000m² kapalı alanı ve günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile tam bir profesyoneldir. Kullandığımız doğal çözeltiler halı zeminine 5 dakikada nüfuz ederek halınıza ve sağlığınıza zarar verebilecek tüm zararlıları yok eder ve uzunca bir süre halı bakımı için sadece gündelik/haftalık periyodik süpürme yeterlidir. Bahçelievler’de Rekor halı yıkamayı tercih eden müşterilerimizin tamamı “en iyi halı yıkama” servisi olarak bizi tavsiye ediyorlar.

Bahçelievler Halı Yıkama Çevre Dostu Temizlik Çözümleri

Çocuklar ve evcil hayvanlar için güçlü ve güvenli olan %100 toksik olmayan bir halı yıkama çözümü kullanıyoruz. Bu yeşil temizleyici patentlidir ve doğal malzemeler kullandığından Yeşil olarak adlandırılır.

Alerji Rölyefi ve Bakterilerin Uzaklaştırılması

Karbonatlaşma kabarcıkları ile birleştirilen bu doğal içerikler, nefes aldığımız havanın kalitesini artıran, havadaki bakterilerin %99’nun yanı sıra halı ve koltuklardaki alerjenlerin %99,9’nu giderir.

Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları
Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları

Daha az su, Daha az nem!

Küften korunmak ve daha hızlı süresi ile tam koruma istemez misiniz? Bahçelievler Halı Yıkama süreçlerimiz daha sağlıklı bir ev için buharlı temizlemeden daha az nem bırakır ve birkaç saatte kurur.

Biliyor musun?
Hayatımızın ortalama %90’ını iç mekanlarda geçiriyoruz.
Yetişkinlerin %30’una kadar ve çocukların %40’ı alerjiden muzdarip,
Evcil hayvanlı evlerin %55’inden fazlasının alerjileri tetikleyecek kadar yüksek düzeyde etkin olduğu tespit edildi.
Ortalama bir evde 6 veya daha fazla alerjen var.

COVID-19’a karşı tavsiye edilen eylemlerden haberdar olmak için aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: –
https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/covid19

Bahçelievler halı yıkama servisi, evinizi ve ofisinizi tüm aile ve iş arkadaşlarınız için daha temiz ve sağlıklı tutmak için en üst düzey uygulamaları ile sektör lideri bir temizlik paketi sunar.

Sağlıklı Ev ve Ofis Çözümleri

Tescilli Sıcak Karbonat Ekstraksiyon işlemimiz ve yeşil sertifikalı, toksik olmayan çözümümüz Era111 ile derinlemesine temizlik
Halıların daha uzun süre temiz kalması için koruyucu uygulamalar
Mikropları ve bakterileri ortadan kaldırmak için hastane sınıfı Dezenfektan uygulamaları
Tescilli Sıcak Karbonat Ekstraksiyonu (SKE) sürecimiz, bir dezenfektan ilave edildiğinde yaygın ev tipi alerjenlerin halı ve koltuklardan %98’ini ve havadaki bakterilerin %89’unu giderir.

Sizde profesyonel bir halı yıkama deneyimi için şimdi servisimizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz sağlığınız için gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktalar. Bahçelievler Halı Yıkama hizmetlerimizi güvenle deneyimleye bilirsiniz.

Facebook fan sayfamızı takip edin! Kampanya ve İndirimlerden Önce Sizin Haberiniz Olsun!

https://www.facebook.com/rekorhaliyikama/

0212 487 00 11