Esenkent Halı Yıkama

rekor hali yikama

Rekor halı yıkama Esenkent’te çok özel kampanyaları, aynı gün ücretsiz servis olanakları, %100 müşteri memnuniyeti ve kişiye özel halı yıkama hizmetleri ile esenkent halı yıkama firması arayan müşterilerimizin hizmetindedir.

“15 Yıldır sadece halı yıkıyoruz.”

Rekor halı yıkama 15 yıldır profesyonel olarak halı yıkama hizmeti veriyor. Halılarımız hayatımızın tümüne etki eden eşyalarımızdan biridir. Öyle ki, halılarımızın üzerinde yalınayak yürür, üzerinde uyur, gezer oynarız. Hatta çocuklarımız halılarımızın üzerinde emekler ve büyürler. Evcil hayvanlarımızda yine halılarımızın üzerinde hayatlarını sürerler. Tüm bunları dikkate alındığında halı yıkama hizmetinin ne kadar önemli olduğu daha anlaşılır bir hal alıyor değil mi?

Esenkent Halı Yıkama Hizmetleri

Esenkent halı yıkama hizmetleri olarak işimizin daima arkasında duruyor. Kurumsal halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınız rekor halı yıkama’da kişiye özel olarak yıkanıyor ve başkalarının halıları ile kesinlikle karışmıyor. Esenkent halı yıkama firmaları arasında firmamız öncü kuruluş olma özelliği ile 5000m2 kapalı halı yıkama fabrikamızda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla halı yıkama sektörüne her yıl yeni makina parkurları entegre ederek yenilikçi anlayışımızı sektöre adapte ediyor bu bağlamda %100 müşteri memnuniyeti politikamıza büyük bir önem veriyoruz.

Esenkent halı yıkama firmamızda halılarınız hangi aşamalardan geçiyor merak ediyorsanız “halı yıkama aşamaları” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Esenkent halı yıkama firmamız Avrupa’nın 1 numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanıyoruz. Era111 ile esenkent halı yıkama hizmetlerinde halılarınız ilk günkü temizliğinde tertemiz ve pırıl pırıl, evinizde bahar havası esecek.

Era111 halı şampuanları sağlık bakanlığı onaylı Türkiye’nin tek Avrupa’nın en kaliteli halı yıkama şampuanı özelliğine sahip muhteşem bir üründür. Esenkent halı yıkama firmamızda halı yıkama’nın dışında leke çıkarma, yorgan yıkama, koltuk yıkama, yastık yıkama, halı tamiri gibi birçok temizlik hizmetinden kurumsal olarak faydalanabilirsiniz. Esenkent halı yıkama firmamızda kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Esenkent halı yıkama hizmetleri 15 yıllık tecrübesi ile bugün binlerce mutlu müşteri portföyüne sahiptir. 15 yıldır işimizi büyük bir özenle yapıyor müşterilerimizin tüm geri dönüşlerini dikkate alıyoruz ve çalışmalarımızı buna göre sürekli olarak güncel tutuyoruz. Sizde esenket halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın!

 

logo

 

Rekor Halı Yıkama Hizmetleri İstanbul

ÜCRETSİZ SERVİS:
+90 212 487 00 11

Merkez Ofis:

Mimar Kemalettin Bulvarı Başakşehir Mahallesi No: 2/A Başakşehir – İstanbul

Fabrika:

Yarımburgaz, Aydoğdu Sk. No:3, 34303 Küçükçekmece – İstanbul – Türkiye

İletişim:

Tel: 0212 487 00 11
Whatsapp: 0542 487 00 11
info@rekorhaliyikama.com

0212 487 00 11