Yenibosna Halı Yıkama Servisi

yenibosna hali yikama

Yenibosna’da Halı Yıkama

Kir ve bakterilerle dolu olan halıların temizlenmesi için Yenibosna halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yenibosna halı yıkama firması son derece önemli olan halı temizliğinin sorunsuz biçimde gerçekleşmesi için size destek verecektir. Yenibosna bölgesinin tamamında hizmet veren firmamız, halı yıkama konusunda en etkin çözümlerin alınmasını sağlayacaktır. Yerinde yıkama ve ücretsiz servis desteğiyle halı temizleme hizmeti için firmamızı arayabilirsiniz. Hemen adresinize gelecek olan servisimiz sayesinde halıları toparlayıp gönderebilirsiniz. Yenibosna halı temizliği ve yerinde yıkama hususunda çözüm bulmak için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Kimyasallar ve leke çıkarma özelliği olan ürünler sayesinde çok daha kolay biçimde temizlenecek olan profesyonel halı yıkama makineleri önemli ihtiyaçlarınızın karşılanması için size destek verecektir.

Halı Yıkama Çözümleri

Profesyonel halı temizliği makineleri, halılarınızın sorunsuz biçimde temizlenmesini sağlar. Yüksek vakum gücüne sahip olan ve yıkama konusunda çözüm sunan Yenibosna halı yıkama firmaları, uzmanlar tarafından destek almaktadır. Profesyonel halı temizliği için tercih edilen makinelerin kullanılması sayesinde derinlemesine bir temizlik söz konusu olacaktır. Kimyasal ürünler ve leke çıkarıcıların etkisiyle çok daha verimli hale gelecek olan temizliğin daha etkili olması için halıların derinlemesine temizlenip yıkanması gerekir. Üstün çekiş gücüne sahip olan mobil makineler ve derinlemesine temizlenmesi gereken makineler kullanılarak halılarınız son derece temiz bir hale gelebilir.

Ekonomik Halı Yıkama

Ekonomik halı yıkama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde en iyi çözümleri bulacak, Yenibosna halı yıkama ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Mükemmel temizliği garanti eden ve her zaman uygun çözümler sunan firmamızla profesyonel makinelerimizin avantajlarını elde edebilirsiniz. Özellikle mobil yıkama çözümleri için oteller ve halıfleks olan mekanları tercih edebilirsiniz. Profesyonel makineler, üstün çekiş gücüne sahiptir. Bu çekiş gücü sayesinde halının kuru ve ıslak temizliği sağlanabilir. Aynı zamanda yerimizde yıkadığımız makinelerimizde de önemli arındırıcı görevi üstlenen performanslardan yararlanarak sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz. Lekeli ve kirli olan halıların temizlenmesi için kullanılan çok sayıda ürünün kullanılması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Profesyonel halı temizliği ve mobil halı yıkama hizmetlerimiz için bizden teklif alabilirsiniz.

Yenibosna halı yıkama olarak profesyonel bir hizmet için sürekli bir çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Evlerinizde sürekli bastığınız, üzerine oturduğunuz halılar çoğu zaman bakteri yuvası olmaktadır. Özellikle evinde hayvan besleyenler ve çocuğu olanlar için halı yıkama oldukça önemli bir husus olmaktadır. Normal bir halı yıkama esnasında gözle görünür olan pislikler gitse de maalesef diplerde bulunan gözle görülmeyen kirleri temizleme konusunda pek başarılı olunamamaktadır. Bu yüzden profesyonel bir halı yıkama hizmeti şart hale gelmiştir.  Bu alanda sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Deneyimli olmayan bir firma ile çalışmak oldukça riskli olacaktır. Bunun nedeni ise halıların çeşitleri ve özelliklerini farklı olmasıdır. Yenibosna halı yıkama firmamız da bunun bilincinde davranarak kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama hizmeti kapsamında evlerde ya da iş yerlerinde bulunan taşınamayacak halıların temizliği gerçekleştirilmektedir. Yerinde halı yıkama ekipmanları ve özel ekibimiz ile sizlere özel bir hizmet sunmaktadır. Ancak yerinde halı yıkama ile normal halı yıkama hizmetleri arasında fiyat farkı bulunmaktadır.

Yapılan hizmetler kapsamında öncelikle Yenibosna halı yıkama firmamız tarafından kirlilik durumuna bakılmaktadır. Halı durumuna göre yıkama çeşitleri farklılık göstermektedir. Firmamız tarafından tercih edilen yöntemler ise başlıca şampuanlama ve buharlama gibi yöntemler olmaktadır. Şampuanlama yöntemi ile yapmakta olduğumuz halı yıkama hizmetimizde halı yıkama makinası ve buna uygun şampuanlar tercih edilmektedir. Gerçekleşen halı yıkama sonucunda halılar hem mis gibi kokuyor hem de tertemiz oluyor. Şampuanlama dışında buharla yıkama ve köpükleme yöntemi, kuru halı yıkama, bonnet halı yıkama gibi seçenekler sunulmaktadır.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri esnasında son model makineler ile halı yıkama gerçekleştirilmektedir. Bu makineler içerisinde su ve temizleyiciler bulunmaktadır. Döner fırçalar aracılığıyla halılar oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleşiyor. Halı makinelerinde yer alan özelliklerden olan emiş gücü sayesinde halılar oldukça hijyenik bir temizlemeden geçiyor. Yenibosna halı yıkama firmamız tarafından tüm müşterilerimize en az 6 ayda bir halı yıkama yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Yenibosna Halı Yıkama
Yenibosna Halı Yıkama

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: [last-modified]

0212 487 00 11