Ataköy Halı Yıkama

rekor hali yikama

 

Ataköy Halı Yıkama Servisi günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksidir. Halılarınız Ataköy halı yıkama servisinde başkalarının halıları ile karışmadan “kişiye özel” yıkanmaktadır.

Ataköy halı yıkama servisinde Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanılmaktadır. Era111 antibakteriyel, antiasitik ve antialerjik özellikleri ile Avrupa’nın en iyi halı yıkama şampuanıdır. Halılarınıza ilk günkü parlaklığında, pırıl pırıl bir halı yıkama deneyimi sunar.

Ataköy Halı Yıkama servisi 15 yılı aşkın süredir Ataköy’de üstün kalitede hizmet sunuyor. %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti politikası ile hareket eden servisimiz Ataköy’de binlerce memnun müşteri portföyüne sahiptir.

“Halılarınızı Profesyonellere Teslim Edin!”

 

Ataköy Halı Yıkama

Ücretsiz Servis: 0212 487 00 11

Temiz derken, gerçekten temiz demek istedik!

Ataköy halı yıkama servisi üstün hizmet anlayışı ile Ataköy Halı Yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin 15 yılı aşkın süredir hizmetindedir. Ataköy Halı Yıkama firmaları arasında öncü kuruluş olmak adına her yıl geliştirdiği makina parkuru, eğitimli elemanları ve ücretsiz servis ağı ile Ataköy Halı Yıkama hizmetleri çözüm ortağınızdır. Ataköy halı yıkama servisinde isterseniz yerinde temizlik hizmetleride sunmaktayız.

0212 487 00 11