Sefaköy Halı Yıkama

sefakoy hali yikama

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama, devamlı olarak kullanılmakta olan halılarda etkili şekilde gerçekleştirilecek olan halı yıkama çalışmalarıyla kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.

Otomatik makineler ile fabrika içerisinde gerçekleştirilecek olan Sefaköy halı yıkama çalışmalarıyla firma en iyi şekilde hizmet almanız için faaliyet göstermektedir. Talep edilmesi halinde belirtilen adresten alınacak olan halılar fabrika içerisine getirilerek türlerine göre ayrılmaktadır. Daha sonrasında kaliteli malzemeler ile otomatik makineler içerisinde aşamalı şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır.
Halılarda özellikle biriken toz ve kalıntılar nedeniyle yaşanacak olan problemlerin önlenebilmesi ve daha hijyenik şekilde kullanım olanağı elde edilebilmesi adına firma uzun yıllardır aralıksız şekilde çalışmalarını devam ettirmektedir. Farklı özelliklere sahip olan halılar için yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında en uygun malzemeler kullanılmaktadır.

Halı Yıkama Çalışmaları

Yeterli kapasiteyle çalışmalarını devam ettirmekte olan firma yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ile gerçekleştirilecek olan profesyonel Sefaköy halı yıkama çalışmalarıyla kaliteli ve güvenilir hizmet almanız sağlanmaktadır. Antibakteriyel şampuanlar ile gerçekleştirilen yıkama işlemleri sayesinde halılarda oluşan bakterilerin yok edilmesi sağlanmaktadır.
Yıkama işleminin ardından gerekli kontroller sağlanarak leke olan halılarda leke çıkarıcı ürünler ile duruma müdahale edilmektedir. Kapalı kurutma alanlarında gerçekleştirilecek olan kurutma işlemleri sayesinde halıların yapısına zarar verilmeden temizlenmesi sağlanmaktadır. Özel olarak hazırlanmış olan yıkama alanlarında her aşama için uzman ekip gerekli kontrolleri sağlamaktadır. Bu sayede kaliteli ve güvenilir hizmet almanız sağlanmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları

Halıların renklerine zarar verilmemesi için kapalı kurutma alanlarında kurutma işlemi yapılmaktadır. Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan Sefaköy halı yıkama hizmetleri için metrekare üzerinden yapılacak olan hesaplamalar dahilinde halıların türlerine göre en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmanız sağlanmaktadır. Değişen fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler site üzerinden yapacakları incelemeler veya firma ile yapacakları görüşmeler sayesinde ayrıntılı bilgi elde edebilirler.
Fiyatlar konusunda bilgi almak ya da hizmet talebinde bulunmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek en kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Adresinizden alınan halılar yıkama işleminin ardından paketlenerek yeniden servisler ile adresinize teslim edilmektedir.

Rekor halı yıkama 15 yıllık bilgi birikimi ve sektör tecrübesiyle Sefaköy halı yıkama hizmetlerine başlamıştır.

Sefaköy’de yaşayanlar bilir. Dar sokakları ve kalabalık yaya ve araç nüfusu ile İstanbul’un en hareketli semtlerinden biridir. Hizmet almanın pek kolay olmadığı semtte merdiven altı birçok halı yıkama veya halı yıkama adı altında oto yıkamacı bulunmakta, bunları bilmeyen müşteri halılarını bu firmalara teslim etmektedir. Sonucunda geri dönüşü olmayan problemler mutlaka yaşanmaktadır.

Atalarımız der ki; “İşi Ehline Veriniz.” bizde 15 yıldır sadece halı yıkama üzerine çalışıyoruz ve bu işte sektörün önde gelen ehliyetli firmalarından biriyiz, iddalıyız.

Peki işinin ehli bir firmada halılarınız hangi süreçlerden geçiyor? bunu “Halı Yıkama Aşamaları” sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Sefaköy Halı Yıkama

 

Sefaköy halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih etmeniz önemli değil. Önemli olan halılarınızı yıkattığınız firmanın güvenilir olması, işinin arkasında duruyor olabilmesi, söz verdiği saatte teslimat yapabilmesi, halınıza kesinlikle zarar vermemesi veya çokça rastlanan halının kaybolması gibi onlarca sebep var. Rekor halı yıkama‘da bu problemlerin hiçbirini yaşamazsınız.

Çünkü biz; İşini kurumsallık çerçevesi içinde ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yapan bir firmayız.

Sizde sefaköy halı yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın!   Mobilden aramak için Tıklayın!

Sayfamızı beğendiyseniz soldaki sosyal medya paylaşım butonlarından dilediğinizi seçerek bu yazıyı çevrenizinde okumasını sağlamak ister misiniz?

Teşekkürler.

Rekor halı yıkama bireysel ve kurusal çözüm ortağınız.

 

 

logo

 

Rekor Halı Yıkama Hizmetleri İstanbul

ÜCRETSİZ SERVİS:
+90 212 487 00 11

Merkez Ofis:

Mimar Kemalettin Bulvarı Başakşehir Mahallesi No: 2/A Başakşehir – İstanbul

Fabrika:

Yarımburgaz, Aydoğdu Sk. No:3, 34303 Küçükçekmece – İstanbul – Türkiye

İletişim:

 


Küçükçekmece Halı Yıkama

Rekor halı yıkama olarak 15 yıldır işimizin arkasında sapasağlam durduk. İşimizi severek yaptık. Bunun karşılığını sefaköy halı yıkama hizmeti verdiğimiz 1500’ün üzerinde müşterimizden aldık almaya devam ediyoruz. Sizde sefaköy halı yıkama hizmetlerimizden yararlandıysanız eminiz ki mutlaka memnun kalmışsınızdır. Bu bağlamda firmamızı çevrenize de tavsiye etmenizi rica ediyoruz. Sefaköy halı yıkama sektöründe önemli bir yere sahip ender semtlerden birisi ve bu pazarda yüksek kalitede hizmet veren nadir firmalardan biri olarak hizmetlerimizi tüm Sefaköy halkına ulaştırmak başlıca amacımızdır.

 

Sefaköy halı yıkama hizmetlerimizin dışında da birçok hizmetimiz mevcut bunlardan bazıları Yastık, Yorgan, Battaniye, Koltuk yıkama ve halı tamiri gibi onlarca hizmet veriyoruz. Ayrıca Sefaköy halı yıkama hizmetlerimizde mutlaka ERA111 halı şampuanları tercih ediyoruz. Era111 avrupanın bir numaralı endüstriyel halı şampuanıdır.

 

Unutmayın! Sefaköy halı yıkama denilince aklınıza rekor halı yıkama gelsin!

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: [last-modified]

0212 487 00 11