Mehmet Akif Mahallesi Halı Yıkama

mehmet akif hali yikama

Mehmet Akif Halı Yıkama Hizmetleri

Mehmet Akif Mahallesi Halı Yıkama servisinde halılarınız %100 hijyen garantisi ile yıkanır. 15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz İkitelli Mehmet Akif Mahallesi’nde binlerce memnun müşteri portföyüne sahibiz. Halılarınızı profesyonel bir serviste yıkatmak için firmamızı arayabilirsiniz. Günboyu bölgede bulunan gezici servislerimiz her an çağrılarınızı beklemektedir.

Yeni tip COVID-19 önlemleri kapsamında işletmemizde kişiye özel halı yıkama hizmetleri sunuluyor. Kişiye özel yıkamada eşyalarınız hiçbir şekilde başkasının eşyaları ile temas etmez. El değmeden sadece size özel olarak yıkanır. Böylece hiçbir bulaşı riskine maruz kalmazsınız.

İkitelli Mehmet Akif Mahallesi halı yıkama bölgelerimizin başında gelmektedir. Günboyu bölgede bulunan bir servis aracımız ile Mehmet Akif Mahallesine süper hızlı servis imkanımız bulunmaktadır.

İşletmemizde başka firmalar gibi değil. Kendi yöntemlerimizle yıkama yapılmaktadır. Patentli yıkama yöntemlerimiz sayesinde halılarınız şimdi çok daha ekonomik fiyatlara, çok daha uzun süre hijyenik kalır, halılarınızın ömrü uzar ve capcanlı renkleri ile evinize bahar havası estirir.

İşletmemizde insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal deterjan kullanılmaz. Tamamen doğal, VEGAN halı şampuanları ile halılarınız yeniden hayat buluyor.

Bölgenin en iyi halı yıkama firması olan servisimizden aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

 1. Halı Yıkama
 2. Koltuk Yıkama
 3. Yorgan Yıkama
 4. Battaniye Yıkama
 5. Halı Tamiri
 6. Stor Perde Yıkama

Mehmet Akif Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız halı türü, dokuması, boyası ve inatçı lekelere bağlı olarak, yıkama tekniği ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. En iyi fiyatlamayı yapabilmemiz için varsa inatçı lekenin yakından görüntüsü, ve halınızın diğer görüntülerini bize WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

Fiyatlarımız, verdiğimiz hizmet kalitesine ve piyasa koşullarına göre en ekonomik şekilde dizayn edilmiştir. İşletmemizde bu yıl, artan maliyetlere rağmen zam yapılmamıştır. Geçen yılın fiyatları geçerlidir.

Mehmet Akif Mahallesi Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Mehmet Akif Mahallesinde koltuk yıkama hizmeti alabilmeniz için öncelikle randevu almalısınız. Belirlenen sürede ekibimiz lokasyonunuzda olacak, gerekli tüm işlemleri sizin göreceğiniz ve onaylayacağınız şekilde icra edecektir.

Koltuk yıkama teknisyenlerimiz, konusunda eğitimli ve nazik kişilerden oluşmaktadır. Siz tamam diyene kadar işleme devam edecekler.

Koltuk yıkama kuruma süresi yaklaşık olarak 3 ila 7 saat arasında değişmektedir. Bu süreçte koltuklarınızı kullanmayınız. Odayı havalandırmanız halılarınızın daha çabuk kurumasına yardımcı olacaktır.

Mehmet Akif Mahallesi Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama
Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama son derece dikkat edilmesi gereken, işinin ehli teknisyenlerce yapılmalıdır. Evinizin en güzel aksesuarlarından biri olan stor perdeler ergonomik kullanımı ve şık tasarımlarının yanı sıra temizlenmesi için sökülmesi gereken, son derece nazik bir yapıya sahiptir.

Sökülüp takılması esnasında karkas veya diğer aparatları zarar görmesi halinde stor perdeleriniz çöpe gidebilir. Ekiplerimiz stor veya zebra perdelerinizi büyük bir ustalık ve titizlikle söküp, temizleyip tekrar montajını yapacaklar.

Mehmet Akif Mahallesi Halı Tamiri

İstanbul Halı Tamiri
İstanbul Halı Tamiri

Tamir edilmesi gereken antika halılarınız mı var? Ata yadigarı el dokuma kilimleriniz için güvenebileceğiniz bir tadilat ustasımı arıyorsunuz? Halılarınızın saçakları eskidi veya deforme mi oldu? Bugün bizi arayın. Türkiye’nin en iyi halı ustaları halılarınızı orjinal bir şekilde tamir etsinler.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun. Halılarınızı güvenle bize gönderebilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: [last-modified]

0212 487 00 11