Göztepe Halı Yıkama

Göztepe Halı Yıkama

Göztepe Halı Yıkama

Göztepe halı yıkama servisi olarak pandemi süresince kişiye özel yıkama sistemleri kullanıyoruz. Kişiye özel yıkama sistemi, üstün önlemlerin alındığı, güvenli bir temizlik ve dezenfekte süreçlerini içerir.

Eşyalarınız bu süreçte başkalarının halıları ile temas etmez, el değmeden yalnızca size özel olarak yıkanır. Sistemin her ünitesinde sadece tek bir halı yıkanmaktadır. Halınızın sistem içerisindeki serüveni boyunca taze ve temiz su kullanılmaktadır.

Göztepe halı yıkama servisi, ekonomik fiyatlar, güvenli temizlik, leke çıkarma ve kötü koku giderme yöntemleri için 0212 487 00 11

öneri: https://www.rekorhaliyikama.com/pratik-bilgiler/

Hizmetlerimiz

Rekor halı yıkama servisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, profesyonel süreçleri içerir. Üstün kalitede temizlik hizmetlerimizi piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde dizayn ettik.

Yeni nesil doğal, vegan deterjanlarımız ve özel yıkama yöntemlerimiz sayesinde halılarınızdaki tüm zararlılar %99,9 oranında temizlenir. Kullandığımız deterjanlarda hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı kimyasallar bulunmamaktadır.

Göztepe’de birçok halı yıkama firması bulabilirsiniz ancak, üstün özellikli ve güvenli temizlik uygulamalarını yalnızca Rekor halı yıkama da bulabilirsiniz.

Dikkat!

İşletmemiz, yeni tip Coronavirus önlemleri kapsamında kişiye özel yıkama sistemleri kullanmaktadır.

Kişiye özel yıkamada hiçbir bulaşı riski taşımazsınız, eşyalarınız başkalarının eşyaları ile temas etmez  ve bu sayede gönül rahatlığı ile halılarınızı servisimizde yıkatabilirsiniz.

Göztepe Halı Yıkama
Göztepe Halı Yıkama

Göztepe Halı Yıkama Fiyatları

Göztepe’de halı yıkama fiyatlarımız, bölgeye olan yakınlığımız ve yerel bir halı yıkama işletmesi olmamız nedeniyle en ekonomik olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Göztepe’de halı yıkama fiyatları halı türü, leke türü ve bu etkenlere göre yapılacak işlemlerin etkisiyle değişkenlikler göstermektedir. WhatsApp hattımızdan veya bizi arayarak halınızın durumu hakkında bilgiyi vermeniz durumunda en sağlıklı fiyatlamayı yapabiliriz.

Burada dikkat etmeniz gereken bir husus var. Diğer firmaların üstün körü yazdıkları fiyatlara itibar etmeyin. Zira yukarıda saydığımız etkenler tüm halı yıkama firmaları için geçerlidir. Halınız hakkında bilgi almadan, yazılan fiyatlar üzerinden sipariş verdiğinizde sürprizlerle karşılaşmamak için mutlaka önceden bilgi almanız, sonrasında yaşayacağınız sorunlara önceden tedbir almanızı sağlar.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Göztepe Koltuk Yıkama

Göztepe koltuk yıkama işlemlerimiz, randevu ile adresinizde gerçekleştirilir. Eğitimli ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız ve avrupa standartlarındaki temizlik yöntemlerimiz sayesinde tüm koltuk, kanepe ve yataklarınız %99,9 oranında temizlenir. Uygulama esnasında gözle görerek temizlik kalitesini deneyimlersiniz ve siz tamam diyene kadar işlemler devam eder.

Koltuklarınızın derinlemesine temizlik zamanının geldiğini düşünüyorsanız bugün bizi arayın!

UYARI!

Uzmanlar, ortalama bir ev halısının en az 6 ayda bir kez.

Ortalama bir koltuk, kanepe takımının en az 12 ayda bir kez.

Ortalama bir yatak yıkama işleminin en az 3 ayda bir kez.

profesyonel firmalarca temizlenmesini tavsiye ediyor.

Göztepe Stor Perde Yıkama

Şüphesiz Stor perdeler evlerimize değer katan aksesuarlardan biridir. Kullanım kolaylığı ve şıklığının yanısıra temizlemeside bir o kadar zordur. İyi bir temizleme işlemi için öncelikle sökülmesi gerekir ve bu süreç başınızı ağrıtabilir.

Rekor halı yıkama’nın eğitimli personeli bu işlemleri sizin için sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Stor perdeleriniz hiçbir problem yaşamadan sökülür, temizlenir ve yerine monte edilir. Stor perdelerinizin yıkanma vakti sizce de gelmedi mi?

Göztepe Halı Tamiri

Göztepe halı tamiri hizmetlerimiz asırlık ustalarımızca titizlikle icra edilmektedir. Hangi çeşit dokuma olursa olsun birebir aslına uygun olarak tamir edebiliriz. İşlem bittiğinde hiçbir şekilde uygulama alanı belli olmaz. Aynı zamanda her modelde saçak çeşitlerimiz bulunmaktadır. Türkiye geneli halı tamiri hizmeti veriyoruz.

Sosyal medyada bizi takip edin: https://www.facebook.com/rekorhaliyikama

"Rekor halı yıkama 2002 yılında İstanbul Başakşehir'de Tuncay YILMAZ tarafından kurulmuştur. İnovatif düşünce anlayışı ile sektöre getirdiği yeniliklerle bugün 5000m² kapalı alanda günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük halı yıkama fabrikalarından birisidir."
Tel: 0212 487 00 11  -  Gsm: 0542 487 00 11  -  info@rekorhaliyikama.com  -  www.rekorhaliyikama.com

 

Son güncelleme: [last-modified]

0212 487 00 11