Boğazköy Halı Yıkama

bogazkoy hali yikama

Boğazköy Halı Yıkama Hizmetleri

Boğazköy halı yıkama servisinde yeni tip korona virüs önlemleri kapsamında temizlik hizmetleri veriliyor. Panemiden önce de %100 hijyen garantisi veren işletmemizde kişiye özel halı yıkama sistemleri 10 yıldır kullanılmaktadır.

Kişiye özel yıkama sisteminde halılarınız başkalarının halılarıyla temas etmeden, sadece size özel olarak yıkanıyor. Sistemin her uygulama bölümünde sadece tek bir halı yıkanıyor ve her seferinde taze, temiz su kullanılıyor. Kalite kontrol ve paketleme işlemleri dahil el değmeden güvenli halı yıkama uygulamaları sadece Rekor Halı Yıkama servisinde!

Hizmetlerimiz

Rekor halı yıkama servisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, profesyonel süreçleri içerir. Üstün kalitede temizlik hizmetlerimizi piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde dizayn ettik.

Boğazköy’de birçok halı yıkama servisi bulabilirsiniz, ancak hiçbiri Rekor halı yıkama uygulamaları ile kıyaslanamaz. Rekor halı yıkama servisi çeyrek asırlık deneyimi, 5000m² kapalı alanda, günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile bugün Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksidir.

Boğazköy Halı Yıkama
Boğazköy Halı Yıkama

Ödüllü temizlik yöntemleri, eğitimli mühendisleri ve avrupa standartlarında yıkama parkuru ile halılarınızdaki zararlıları sadece 5 dakikada %99,9 oranında temizleyen ve artan piyasa maliyetlerine rağmen geçen yılın fiyatları ile devam eden işletmemiz, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Boğazköy halı yıkama hizmetlerimizi, süper hızlı servis ağı ile destekliyoruz. Halılarınız aynı gün alınır ve en geç 3 gün içinde teslim edilir. Memnun kalmadığınız herhangi bir durumda halılarınızı tekrar alır ikinci yıkama işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiririz.

Boğazköy Halı Yıkama Fiyatları

Boğazköy halı yıkama fiyatları halının türüne ve inatçı leke, kötü koku giderme gibi ekstra işlemlere göre değişkenlikler gösterir. WhatsApp üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek halınızın türü ve durumu hakkında bilgi verebilirseniz, sizin için en iyi fiyatlamayı yapabiliriz.

Piyasada, web sayfaları üzerinden yazılan üstün körü fiyat listelerine itibar etmeyiniz. Yukarıda saydığımız etkenler, tüm halı yıkama firmaları için geçerlidir. Halınızın durumunu bildirerek alacağınız fiyatlar en doğru yöntemdir. Bu sayede işlem sonunda sürprizlerle kaşılaşmazsınız.

Boğazköy Koltuk Yıkama

Boğazköy Koltuk Yıkama
Boğazköy Koltuk Yıkama

Boğazköy halı yıkama servisinde derinlemesine koltuk yıkama uygulamalarıda sunulmaktadır. Üstün kalitede derinlemesine temizlik, doğal yollarla leke çıkarma ve koruma uygulamaları ile eşyalarınız, zararlılardan %99,9 oranında temizlenir. Koltuk yıkama hizmetlerimizi lokasyonunuzda gerçekleştiriyoruz. Hizmet için önceden randevu almanız gerekmektedir. Yapılan işlemleri uygulama esnasında birebir görerek deneyimlersiniz ve siz tamam diyene kadar işlemler devam eder.

Koltuklarınızın kuruma süresi ortam koşullarına göre 3 ila 6 saat arasında değişmektedir. Eşyalarınız tam olarak kurumadan kullanılmamasını öneririz.

Boğazköy Stor Perde Yıkama

Boğazköy Stor Perde Yıkama
Boğazköy Stor Perde Yıkama

Boğazköy stor perde yıkama uygulamaları, profesyonel süreçleri içerir.

Evinizin vazgeçilmez eşyalarından olan stor perdeler son derece kullanışlı ve şık tasarımları ile ön plana çıkıyor ancak bunların yanında temizlemeside bir o kadar zahmetlidir.
İşletmemiz stor perdelerinizi sorunsuz bir şekilde söker, temizler ve tekrar monte eder. Böylece stor perdelerinizi tertemiz uzun süre kullanabilirsiniz. Üstelik en ekonomik fiyatlarla.. Bugün arayın!

Boğazköy Halı Tamiri

Boğazköy Halı Tamiri
Boğazköy Halı Tamiri

Boğazköy halı ve saçak tamiri uygulamalarımız, çeyrek asırlık ustalarımız taradından gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin her yerinden halınızı bize gönderebilirsiniz.

Aile yadigarı, el dokuma ve antika halılarınızı aslına uygun olarak tamiratını gerçekleştiriyoruz. İşlemler sonunda tadilat gören kısım hiçbir şekilde belli olmuyor.
Aynı zamanda koruyucu uygulamalar sayesinde halılarınızı nesilden nesile aktarabilirsiniz.

 

 

 

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Son Güncelleme: [last-modified]

 

0212 487 00 11