Yeşilköy Halı Yıkama

yesilkoy hali yikama

Yeşilköy Halı Yıkama Hizmetleri

Yeşilköy halı yıkama servisi olarak 22 yıllık tecrübemizle patentli, üstün kalitede temizlik hizmeti sunuyoruz.

Covid-19 ile mücadele kapsamında, servisimizde kişiye özel yıkama makina parkuru kurulmuştur. Halılarınız sadece sizin için tek tek ve el değmeden yıkanıyor. Sistemimiz her yıkama sonunda kendisini otomatik olarak dezenfekte etmektedir. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir bulaşı riskine karşı korunmuş olmaktadır.

Rekor halı yıkama Yeşilköy’e uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yeşilköy’lü müşterilerimizin firmamız hakkındaki tavsiye ve önerileri sayesinde bölgede artan bir portföye sahibiz.

Bugün siz de profesyonel bir yıkama deneyimi için bizi aramak istemez misiniz?

Hizmetlerimiz

Rekor halı yıkama servisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, profesyonel süreçleri içerir. Üstün kalitede temizlik hizmetlerimizi piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde dizayn ettik.

Bölgenizde profesyonel halı yıkamacılar her zaman vardır. Ancak Rekor Halı Yıkama’nın üstün temizlik yöntemlerini başka hiçbir yerde bulamazsınız.

Yeşilköy Halı Yıkama Fiyatları

Fabrikamız, artan maliyetlere rağmen halen geçen yılın fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyor. Piyasa koşullarına göre ve verdiğimiz hizmet kalitesi baz alındığında en ekonomik fiyat garantisi Rekor Halı Yıkama’da

Her halının kendine has bir yıkama yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri sizde önceden öğrenebilirsiniz. Halı üreticileri, halının altında bulunan etikette veya halınızı aldığınız dönemde size verilen garanti vb. bir belgede yıkama talimatlarını belirtmektedir. Buna göre servisimiz her halıyı üretici talimatnamesine uygun olarak yıkar.

Talimatlar dışında halılarınıza hiçbir işlem uygulamayız. (bazı inatçı lekeler talimatlara göre bile olsa çıkmayabilir. bu gibi durumlarda müşteriyi bilgilendiririz. leke bulaştığı anda müdahale etmeniz halınızı kurtarmanızda en etkili yöntemdir. https://www.rekorhaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/ sayfamızda evde uygulayabileceğiniz bir rehber hazırladık.)

Evde uyguladığınız yöntemler işe yaramadı mı? Bugün profesyonel bir servis çağırın!

Yeşilköy Halı Yıkama Servisi

Birçok halı yıkama fabrikasına göre farkımız sistem halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. 5000 m2 halı temizleme fabrikamız ile Yeşilköy’de siz değerli müşterilerimize son teknoloji makinalarımızla birlikte yüksek yıkama kapasiteli temizlik firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Uzun yıllardır deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde temizlik sektöründe yüksek kalitede siz değerli müşterilerimize profesyonel bir şekilde halı yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Sistem şirketimiz sizlerin sağlığına verdiği önemden dolayı cildinize zarar verecek kanserojen maddeler içeren temizlik ürünlerini kullanmak yerine tamamen cildinize zararsız bitkisel olan doğal temizlik deterjanlarını ve leke çıkarıcıları kullanmaktayız.

Yeşilköy halı yıkama firmamız içinde yapılan tüm işlemler halılarınızın özelliğine ve talimatlara uygun işlem sırasıyla yapılmaktadır. Tamamen sizi ve sağlığınızı düşünerek yaptığımız tüm işlemleri titiz bir şekilde yapmaktayız.

HALILARIMIZ NASIL YIKANIYOR?

 • Toz alma işlemi,
 • Leke kontrolü,
 • Makinalı yıkama,
 • Durulama işlemi,
 • Halı kurutma,
 • Kalite kontrol işlemi,
 • Poşetleme işlemi

Tüm halı yıkama işlemi bittiği zaman halılarınız temiz bir ortamda poşetlenerek servise çıkarılmaktadır.

Halılarınızla yakından ilgileniyoruz. Bazı lekeler o kadar İnatçı olduğundan dolayı bitkisel ilaçlarla geçmesi mümkün olmayan lekeleri geçirmek için kimyasal ilaçlar kullanmak zorunda kaldığımız zamanlarda sizinle iletişime geçiyoruz. Eğer onay verirseniz bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Cilde ve sağlığa zararlı olmayan bitkisel ilaçları Almanya’dan ithal ederek getiriyoruz. Kanserojen madde içermeyen bu ilaçlarla gönül ferahlığıyla halılarınızı yıkıyoruz.

FABRİKAMIZDA NE TÜR HALILAR YIKANIR?

Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, Hereke, Milas, Bünyan, Isparta gibi) halıları yıkıyoruz. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halıları da titiz bir şekilde yıkamaktayız.

Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makinalar tamamen otomatik ve son teknoloji hali yıkama makinalarıdır.

Çalışan, gündüz evde olmayıp anca geceleri evde olabilen müşterilerimiz için akşam servislerimiz de mevcuttur. Arayıp randevu aldığınız takdirde Yeşilköy halı yıkama firmamıza gelerek hangi gün hangi saatte isterseniz halılarınızı gelip alabiliriz.

Halı kenarlarına overlok da yapıyoruz üstelik. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgelerin bakım ve onarımını da yapıyoruz. Ayrıca halıları istediğiniz ölçüde kesip overlok yapma işlemimiz de mevcuttur.

Tüm hizmetlerimiz tamamen sizin sağlığınıza yönelik tamamen sizin istekleriniz üzerine yapılmaktadır. İçiniz ferah bir şekilde halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Yeşilköy Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden çok daha önemlidir. Tercihiniz sizi yanıltmasın. Yeşilköy Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin gösterdiği ilgi ile birlikte her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek işimizi en iyi şekilde yapmaya önem veriyoruz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: [last-modified]

Şimdi Ara