Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama Fabrikası

Esenler halı yıkama servisi, yüksek kalitede, derinlemesine halı temizliğinde uzmandır. Modern makine parkuru, eğitimli teknisyenleri ve etkin halı deterjanlarıyla Türkiye’nin en iyi halı yıkama fabrikasıyız.

20 yılı aşan bir süredir Esenler’de halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve halı tamiri hizmetleri sunan yerel bir işletmeyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve müşterilerimizin tüm isteklerini dikkate alıyoruz. Her yıl müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmet kalitemizi revize ediyor ve yüksek oranda memnuniyet sağlıyoruz.

Covid-19 önlemleri:

  • Eşyalarınız alınırken mutlaka maske ve sosyal mesafeye dikkat ediyoruz.
  • Taşıma ve yıkama aşamalarında kişiye özel hizmet sunuyor ve hiçbir bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz.
  • Teslimatta yine maske ve sosyal mesafeye önemle dikkat ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Rekor halı yıkama servisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, profesyonel süreçleri içerir. Üstün kalitede temizlik hizmetlerimizi piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde dizayn ettik.

Esenler Halı Yıkama Fiyatları

Fabrikamız Esenler halı yıkama fiyatları konusunda, hizmet kalitesi ve memnuniyet garantisi bağlamında, piyasa koşullarında en ekonomik fiyatları sunmaktadır.

İşletmemizde gizli fiyatlarla kaşılaşmazsınız. Ancak; bazı ekstra durumlar olabilir, bu durumlar; halı türü, dokuma tekniği, inatçı leke bulaşısı gibi etkenlerdir. Böyle durumlarda müşteri önceden bilgilendirilerek onay alınır. Leke çıkarma ve halı yıkama uygulamalarının tamamında, üretici talimatlarına uygun olarak yıkama yapılmaktadır.

Esenler’in en iyi halı yıkama fabrikası olan Rekor halı yıkama servisi, sağlığınız ve ekonominiz için gereken tüm hizmeti üstün kalitesiyle sağlamaktadır.

Esenler Halı yıkama Yorumları aşağıdaki yorum kısmındadır. Hizmet alan diğer müşterilerimizin yorumlarını incelemeden hizmet alımı yapmayın. Siz de hizmet alımı yaptıysanız, olumlu veya olumsuz her türlü değerlendirmenizi yapabilir, sormak istediklerinizi bize yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Rekor halı yıkama, Esenler haricinde, Bağcılar ve Güngören’de de hizmet vermektedir. Uzman bir halı yıkama hizmeti için bugün bizi arayın.

Bunlarda ilginizi çekebilir: Esenler Koltuk YıkamaEsenler Stor Perde YıkamaEsenler Halı Tamiri

"Rekor halı yıkama 2002 yılında İstanbul Başakşehir'de Tuncay YILMAZ tarafından kurulmuştur. İnovatif düşünce anlayışı ile sektöre getirdiği yeniliklerle bugün 5000m² kapalı alanda günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük halı yıkama fabrikalarından birisidir."
Tel: 0212 487 00 11  -  Gsm: 0542 487 00 11  -  info@rekorhaliyikama.com  -  www.rekorhaliyikama.com
Şimdi Ara